Wyniki 18. edycji Forum Pismaków - 2013

06.07.2013

Zobacz pełne wyniki 18. edycji konkursu mediów szkolnych Forum Pismaków.

18. edycja - 2013

W skład Komisji Konkursowej weszli:

Robert Bogdański (Fundacja Nowe Media),

Aleksandra Zieleniewska (Fundacja Nowe Media),

Ewa Drzyzga (TVN),

Dariusz Rosiak (Polskie Radio),

Marcin Grudzień (Fundacja Nowe Media),

Michał Horbulewicz (Fundacja Nowe Media),

Kamil Wiśniowski (Fundacja Nowe Media),

Artur Liebhart (Against Gravity, PLANETE + DOC FILM FESTIVAL),

Kamil Śliwowski (Centrum Cyfrowe),

Natalia Bugajska (Narodowy Instytut Audiowizualny),

Anna Derwich (Narodowy Instytut Audiowizualny),

Agnieszka Ostrowska (Komputer Świat),

Zuzanna Piechowicz (Stowarzyszenie Młodych Dziennikarzy POLIS)

Wyniki konkursu - kategorie grupowe (w nawiasie podana została liczba punktów):

Gazetki szkół podstawowych:

Złoty laureat: EKSPERCI 64

Szkoła podstawowa nr 64 we Wrocławiu

I miejsce: Kurier dwójki (14,5)

Szkoła podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach

II miejsce: Ox (12)

Szkoła podstawowa nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim

III miejsce: bez Tytułu (11,5)

Szkoła podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem

Na Marginesie (11)

Szkoła podstawowa im. polskich olimpijczyków w Sulęcinie

Marker (11)

Szkoła podstawowa nr 9 w Słupsku

Uczniak (10,5)

Szkoła podstawowa nr 2 w Słupsku

Nasze sprawy i sprawki (10)

Szkoła podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu

School (10)

ZSO nr 5 w Sosnowcu

Puls jedynki (9)

Szkoła podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

Gazetki szkół gimnazjalnych:

Platynowy laureat: Klik

Gimnazjum nr 27 im. Ossolineum we Wrocławiu

Srebrny laureat: Mig 13

Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu

I miejsce: Dyzio Gimnazjalista (12)

Gimnazjum nr 3 im. Augustyna Weltzla w Raciborzu

II miejsce: Półserio (11,5)

Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej

III miejsce: Radomska piątka (11)

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Radomiu

III miejsce: Odbicia PG 9 (11)

Publiczne Gimnazjum nr 9 im. 2 Korpusu PSZ na Zachodzie w Białymstoku

Szkolny donosiciel (10)

Zespół Szkół w Lotyniu

Szkolny dzwonek (10)

Gimnazjum w Okonku

Gimzetka (10)

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

Gimzeta (10)

Gimnazjum nr 25 w Bydgoszczy

Gimnazjalnik (9,5)

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem

Mowa Cerekwicy (9)

Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczyn w Cerekwicy Nowej

Piątka (9)

Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Reja w Częstochowie

Żaczek (8,5)

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Strzybodze

Jedynka (8,5)

Zespół Szkół w Zawoi Centrum

Twoje dziecko (8)

Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Flesz (8)

Gimnazjum nr 14 w Zespole Szkoł Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu

Gimnazjator (7,5)

Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego

Echo szkoły (7)

Zespół Szkół w Koniuszowej

Gimzetka (6,5)

Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu

Trójka (6)

Zespół Szkół nr 3 w Limanowej


Gazetki szkół ponadgimnazjalnych:

Platynowy laureat: Modrzewiak

XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A Frycza Modrzewskiego w Warszawie

I miejsce: bezMyślnik (16)

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim

II miejsce: Batorak (14)

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

II miejsce: Propozycje (14)

Liceum nr 37 w Warszawie

III miejsce: Antrakt (13)

VI Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

Arytmie (12)

II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie

Elektrowstrząs (12)

Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku

ChwaZSTek (11,5)

Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Gimpel (11,5)

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrznowie

Alchemik (11,5)

Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

ZS Magazine (10,5)

Zespół Szkół w Głogówku

SMS Magazyn (10,5)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu

Read (10,5)

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

Platernówka (10)

Zespół Szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie

Niecodziennik (9,5)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku

Post Scriptum (9)

Zespół Szkoł w Jeżowem im. Stanisława Staszica

Spiritus Scholae (8,5)

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

eLO (8,5)

I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku

Underground (8,5)

Technikum nr 10 we Wrocławiu

A capito (5,5)

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku

Pro Contra (5)

Liceum Ogólnokształcące im. Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie

partnerzy