Drodzy Uczestnicy 20. Forum Pismaków

18.10.2015

Ocenianie Waszych prac było dla nas w tym roku trudne. Okazuje się, że tematy ekonomiczne są niełatwe nie tylko dla tych, co o nich piszą, ale także dla tych, co oceniają.

Mamy też wrażenie, że niektóre bardzo dobre redakcje nie potraktowały tegorocznego tematu przewodniego nadmiernie poważnie. Niektóre dobre redakcje miały także kłopot z wgrywaniem materiałów na nasz serwer. Jak zwykle naszym zwyczajem jest raczej niezbyt restrykcyjne podchodzenie do spraw regulaminowych, jednak w przypadku braku materiałów realizujących temat przewodni nie mieliśmy wyjścia: wszak wszyscy muszą mieć równe szanse i wszystkich prosiliśmy o to samo.
Tak więc nasza staranność w ocenie i chęć jak najlepszego zapoznania się z Waszymi materiałami spowodowały opóźnienie, za które jako przewodniczący Jury muszę przeprosić, ale właściwie czynię to chętnie, ponieważ wiem, że służyło ono najlepszej i nacechowanej dobrą wolą ocenie nadesłanych prac.
Wszystkich laureatów zapraszamy za dwa tygodnie na spotkanie warsztatowe, natomiast wszystkich uczestników konkursu, a także tych, którzy byli laureatami w latach ubiegłych, zapraszamy na wielkie jubileuszowe spotkanie w sobotę 13. czerwca w sali konferencyjnej głównej siedziby Banku Śląskiego w Katowicach, gdzie nastąpi uroczyste wręczenie nagród, ale także wymiana doświadczeń wszystkich uczestników, czyli dojdzie do najprawdziwszego „Forum Pismaków”. Bądźcie z nami!

partnerzy